• |
ide | kryesore

Protestë për vdekjen e Lear Kurtit, Berisha thirrje qytetarëve të bashkohen

-Instant, Lajme, Të funditVdekja e të riut Lear Kurti pasi u shoqërua në komisariat ka shkaktuar reagime të shumta dhe zemërim ndaj Policisë së Shtetit.

Për ngjarjen e rëndë është lajmëruar edhe protest dhe posteri është shpërndarë tashmë në rrjetet sociale.

Ka qenë edhe kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha që ka njoftuar protestën dhe u ka bërë thirrje qytetarëve të jenë të pranishëm.

Protesta do të mbahet ditën e shtunë, më 22 tetor, në orën 20 para Ministrisë së Brendshme.

 12 Comments

  1. këto qese ishin të pakten 3 ose 4 doza kokaine.

    Sipas ekspertizës, shkak I vdekjes të Kurtit është arrest kardiak I shkaktuar nga overdoza.Njeriu spiun kriminel vrases salih karaxhic berisha qe ka lene pa varr nje familje te remzi hoxhes,ky nuk ka turp

  2. Aq i deshtuar je sali saqe edhe vajzen e gjore qe humbi jeten per shkak te nje sharlatani e perdore per interesat e tua, pa menduar fare per familjen e tyre.

  3. Ky nje muhabet ka me thene te drejten po cfaj ka familja e vet me perjetu kshu gjonash prej nje horri qe do me ardh ne pushtet

  4. Sali je shpifesi me i madh qe ka pare ndonjehere kjo toke. Ti tregon sikur ke pare skenen e vrasjes , po kush te beson ty more . Nxirr ata qe ke vrar ti njehere. Ce bere Remzi Hoxhen ku e varrose , po kete pse nuk e tregon ti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *