• |
ide | kryesore

Kallëzimi për inceneratorin e Elbasanit, Monika Kryemadhi thirret në SPAK

-Instant, Lajme, Të funditIsh-kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është thirrur sot në Prokurorinë e Posaçme si personi që ka kallëzuar inceneratorin e Elbasanit. Kryemadhi është thirrur nga prokurorët në ambientet e SPAK për t’u pyetur për kallëzimin që ka kryer për inceneratorin e Elbasanit. Ajo është thirrur për t’u paraqitur në orën 10:00.

Kryemadhi përveç se do t’i përgjigjet pyetjeve të prokurorëve do të dorëzojë prova te reja mbi këtë aferë. Prej kohësh ish-kryetarja e LSI-së, Partia e Lirisë dhe Berisha kanë denoncuar qeverinë në lidhje lidhje me aferën e inceneratorëve.16 Comments

 1. Po kjo ropqire duhet te dali para spakut e para per tu gjykuar o shkerdhat…Ca pranoni kallzimin e kesaj pidhropshes sepse kjo eshte nje hajdute e lindur

 2. e mi mone e harrove arin qe te ka vjedhu burri e e mban tek ai bodrumi shpis se lalzit dhe copen e saliut aty e keni fut

  1. ari eshte marre po eshte ndare me amerikanet o koqe

   prandaj mos fol shume

   shiko ku shkon ari i mitrovices – i gjithi ne amerike

 3. E pidh i kurves kur ben dhe mona sikur do te miren e shqiptareve kur ne fakt burri i saj eshte nje hajdut me nam.PO shko moj monik hapi shalet njehere andej nga Honoluluja shko

  1. ka vjedhur ne bashkepunim me kolonizatoret amerikane o koqe

   po ku merr vesh ti nga ekuacionet me dy ndryshore

 4. Po zgjedhin alibinë e humbjes. Vetëm të shohësh Metën nga një parti me 22 deputetë shkoi në 4 dhe tani nuk kandidon as për bashki, po kërkon këshillat bashkiakë. Kanë marrë një patate të nxehtë dhe ia hedhin njëri-tjetrit”, tha Spahiu.280 mije euro per ti ngjare nje tranvestiti vetem kjo e ben

 5. po shko moj monika jep llogari njehere per parate qe ke vjedhur per te kryer keto nderhyrjet estetike qe ke bere pastaj akuzo te tjeret

 6. Mona shkon qe shkon ne SPAK, t’i ndalohen ne cilesine e provave materiale kilet e silikonit dhe botoxit qe ka ne trup.

 7. Kane dale heret sufllaqexhinjte e Edvin mavijes per te komentuar: Dori,Fjordi,Petriti,Bledar,siduket eshte shtuar Norma e sufllaqeve!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *