• |
ide | kryesore

Dyshime për të shtëna me armē zjarri në Maminas, policia kontrollon zonën

-Instant, Lajme, Të fundit


Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune në Maminas të Durrësit. Mësohet se nuk ka persona të plagosur nga të shtënat me armë zjarri. Dyshohet se autori ka qëlluar në ajër.

Ndërkohë policia po punon për sqarimin e plotë të kësaj ngjarje si dhe për kapjen e autorit që ka qëlluar me armë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *