• |
ide | kryesore

Primaret në Përmet/ Tërhiqet nga gara Niko Shupuli

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Ka dështuar procesi i primareve në Partinë Demokratike në Përmet. Raportohet së kandidati Niko Shupuli është tërhequr nga gara.

Kyi fundit ka qenë më parë kryetar i Bashkisë së Përmetit. Ai humbi bashkinë përballë kandidates së Partisë Socialiste, Alma Hoxha.

Nuk dihen endet detaje dhe motivet që kanë shtyrë Shuplin të tërhiqet nga ky proces, të cilin kryetari i PD-së Sali Berisha e ka cilësuar si shumë të rëndësishëm.


9 Comments

  1. O vellai, e kemi sabotuar Birishen qe me KOP-in.

   Berisha na duhej thjesht me zyrtarizu largimin e Nanos. The rest… is just a joke…

 1. Lajm shume trondites. Tani qe Niko Shurrepuli u largua nga gara mori dund PD. O ju qifsha lajmin bashke me bythqirin Jorgo Pallkarn

  1. Vella, seksi imagjinar quhet “masturbim”.

   Vazhdo bjeri me dore se i bie bukur.

   Tani, te te them une qe pikerisht dje qiva mamin tat dhe asaj i mbante pidhi ere “blue cheese” pasi nuk ka nje raport shume te mire me higjinenen dhe kjo shpjegon edhe intelektin tend te ulet si pasoje e semundjeve veneriane perpara dhe gjate shtatezanise se saj me ty… kjo do ishte shume e ulet dhe jo logjike nga ana ime…

 2. nje saktesim, ai nuk e humbi bashkine perballe Alma Qamos, zgjedhjet e bashkive u bene pa kanditate nga opozita.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *