• |
ide | kryesore

Aksident në Gramsh/ I moshari ndërron jetë, dy të mitur në spital

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Elbasan, Aksident rrugor, PogradecNjë aksident i ndodhur në fshatin Mashan në Gramsh ka rezultuar me humbjen e jetës së një 65-vjeçar.

Burime për News24 raportojnë se viktima është Hekuran Perfundi, drejtuesi i mjetit “Ford Focus”, ndërsa në makinë ka pasur edhe 2 persona të tjerë, të cilët janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Personat e plagosur raportohet se janë mbesa dhe nipi i viktimës. Të dy janë të mitur. ërkatësisht Aneda Perfundi 9 vjeçe dhe Eni Perfundi 7 vjec. Ata janë  jashtë rrezikut për jetën.

Dyshohet se 65-vjeçari ka pësuar arrest kardiak.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *