• |
ide | kryesore

Xhelal Mziu “bashkon” PD-në… sa për një drekë (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditE pamundura duket se është bërë realitet. Deputeti, Xhelal Mziu, ka bërë bashkë grupin parlamentar të demokratëve për festat e fundvitit.Kreu i PD-së Sali Berisha ka ndarë një foto nga ky ribashkim. “Drekë në Fermën Uka e thirrur nga deputeti, Xhelal Mziu si fillim i ri për grupin parlamentar të PD-së. Gëzuar!”

Deputetët e pranishëm nga Rithemelimi

1. Sali Berisha

2. Belind Këlliçi

3. Flamur Noka

4. Bujar Leskaj

5. Xhelal Mziu

6. Tomor Alizoti

7. Elda Hoti

8. Greta Bardeli

9. Lindita Metaliaj

10. Albana Vokshi

11. Kastriot Piroli

12. Kasem Mahmutaj

13. Oerd Bylykbashi

14. Luan Baçi

15. Tritan Shehu

16. Isuf Çelaj

17. Ina Zhupa

18. Edmond Spaho

Deputetët e pranishëm nga PD zyrtare

1. Ferdinand Xhaferri

2. Gazment Bardhi

3. Jorida Tabaku

4. Dhurata Çupi

5. Andia Ulliri

6. Saimir Korreshi

7. Lefter Gështenja

8. Helidon Bushati

9. Eralda Bano

10. Fatjon Veizaj

11. llda Dhori

12. Ervin Salianji

13. Merita Bakiu

14. Ramadan Likaj

Deputetët nga PD zyrtare që munguan

1. Lulzim Basha

2. Enkelejd Alibeaj

3. Kreshnik Çollaku

4. Flutura Açka

5. Dashnor Sula

6. Zheni Gjergji

7. Arbi Agalliu

8. Flamur Hoxha

9. Agron Gjekmarkaj

10. Emilja Koliqi

11. Petrit Doda

12. Orjela Nebiaj

13. Orjola Pampuri

14. Bledjon Nallbati

15. Seladin Jakupllari4 Comments

  1. Ter laskaret. Dhe belind jevgu me cel ne dore demek politikan i madh. O qija robt nga presim shpetim ne. Ktu duhet me ik naten zbath

    1. Nga e pret shpëtimin ti o Lapraks nga zoti apo nga Rama.Pse çar të keqe ke parë nga PD.Apo je dhe ti patronazhist. Çudi se Lapraksit nuk janë të tillë!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *