• |
ide | kryesore

VIDEO/ Meta ia merr valles në Pogradec

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit
metaNuk është vetëm Monika Kryemadhi e pasionuar me kërcimin. Në familje duket se nuk mbetet më pas as Ilir Meta. Kryetari i Partisë së Lirisë ishte mbrëmjen e enjtes në qytetin e Pogradecit ku ka zhvilluar një takim me të rinjtë e kësaj force.

Ka qenë vetë Meta ai i cili në faqen e tij në “Facebook”, ka publikuar një video ku shihet teksa ja ka marrë valles. Krahas videos Meta jep edhe një mesazh politik për vitin e ardhshëm ku fokusi do të jetë tek zgjedhjet lokale.

“I lumtur të festoj me ekipin e mrekullueshëm të Partisë të Lirisë sot në Pogradec! Mirënjohje për sakrificat dhe qëndresën e tyre të paepur! 2023 do të jetë viti i Ndryshimit dhe triumfit të Lirisë dhe dinjitetit qytetar”, – shkroi Meta. ©LAPSI.al3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *