• |
ide | kryesore

“Vdiq Edi Rama”/ Bëhet virale shakaja e të riut me gjyshen e tij (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit
virale


Video e një të moshuare është kthyer në virale në rrjetet sociale, pasi ajo ka reaguar ndaj lajmit të rremë, se Edi Rama ka pësuar aksident dhe ka ndërruar jetë.

E moshuara duket mjaft e tronditur në video dhe kërkon informacion urgjent për ngjarjen, pasi një person i afërt i saj, i komunikon se kryeministri ka ndërruar jetë.

Ajo dëgjohet duke thënë “obobo, na iku 160 mijëshja”, duke iu referuar kështu shpërblimit që qeveria ka akorduar për një pjesë të qytetarëve. Video është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale duke marrë qindra mijëra shikime.


4 Comments

  1. Keta lloj qe mendojne ja u jep pensionin keta e mbajne ne pushtet kete moster Dhe ai djali qe i thot nenes budallacke

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *