• |
ide | kryesore

1 Comment

  1. Dua te jem shume i sinqerte me ju, nuk dua asnje portal tjeter per te pare perveq lapsit. Jam nje adhurus i shume i cnendur i Bushatit dhe Shkullakut. Zoti ju ruajte dhe gjithmone te verteten per kete popul vital dhe te vuajtur gjithnje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *