• |
ide | kryesore

Moti i keq/ Anulohet lundrimi i trageteve nga Durrësi në drejtim të Barit e anasjelltas

-Instant, Lajme, Të fundit


Moti në vendin tonë edhe për këtë të premte do të jetë me reshje shiu me intensitet mesatar. Kompanitë e lundrimit kanë anuluar lëvizjen e trageteve nga Durrësit drejt Barit dhe anasjelltas. Kjo ka ardhur për shkak të stuhisë detare dhe dallgëzimit deri në 8 ballë.

Pritet që lundrimet të rifillojnë ditën e nesërme dhe pasagjerët do të rimbarkohen. Ata të cilët dëshirojnë të anulojnë udhëtimin e tyre, do të marrin mbrapsht paratë e paguara për biletën.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *