• |
ide | kryesore

Shpopullimi i frikshëm, Berisha: Rama nuk guxon të bëjë regjistrimin e popullsisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha në 32-vjetorin e themelimit të PD në Kamëz ka falënderuar demokratët për mbështetjen e dhënë kësaj force opozitare. Berisha gjithashtu ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka vetëm ka grabitur qytetarët shqiptarë.

“Sot pas 11 vitesh, ka një pozicion më të lakmueshëm, por Edi Rama nuk guxon të bëjë regjistrimin e popullsisë sepse do të damkoset përfundimisht si njeriu që bëri spastrimin etnik të këtij vendi, më të madh në të gjitha kohërat”, deklaroi Berisha duke iu referuar shpopullimit te frikshem te vendit.


4 Comments

  1. në baret dhe lokalet e qytetit tim pothuaj në të gjitha, ka lajmërime që kërkojnë kamarier, banakier

  2. O malok !O rrot kari! Me shume iken kur ishe ti ne pushtet Ti nuk vjen kurre ne pushtet se ti je agjent i Serbise dhe Rusise shkaterrues i Shqiperise me poshtersite e tua

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *