• |
ide | kryesore

Kim Kardashian pozon me fanellën e Romës, kundërsulmi i Lazios cinik: “Kim, çfarë kujtimi!”

-Instant, Sport
Kardashian


Derbi i kryeqytetit në Itali spostohet në rrjetet sociale. Objekt i debatit është bërë, në fakt, Kim Kardashian. Modelja e famshme u fotografua në Los Angeles me fanellën e Romës 1997/98, duke ekzaltuar tifozët verdhekuq dhe llogarinë zyrtare të klubit në Twitter.

Por talljet nuk kanë si të mungojnë. E kështu Lazio e përmbysi situatën duke postuar të njëjtën foto dhe duke shtuar të tjera nga sfidat derbi të atij viti. Ku qendron sekreti? Përplasjet deri të atij sezoni, që Kim Kardashian mbante veshur fanellën, janë të gjitha të fituara nga bardhekaltrit: “Mamma mia, Kim! Na zhbllokove një kujtim”.

Lexo më tej: FOTO/ “Zhvishem vetëm për atë!”: Anna Falchi feston fitoren e Lazios së saj

POSTIMI I LAZIO


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *