• |
ide | kryesore

Kongresi amerikan letër FBI për McGonigal

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Kongresi


Komiteti Gjyqësor i Dhomës së Përfaqësuesve i ka dërguar një letër drejtorit të FBI-së, Christopher Wray, duke kërkuar informacion për Charles McGonigal.

Ish-agjenti special i FBI-së është akuzuar javën e kaluar për pastrim parash, shkelje të sanksioneve të SHBA-së dhe vepra të tjera të lidhura me punën e tij me një oligark rus.

Lajm në përditësim…


11 Comments

 1. Po, por Udheheqesi NUK ka paguar asnje dyshke per lobim apo ndikim.
  Sic thane edhe shoket Prejleshi, Kanguri dhe Palla, ky esthe nje diversion te te sfumuar vrasjet e ….. Alipashes dhe Esad Toptanitt ne 21 janar

 2. Me ne fund pame nje lajm te lapsit pa interpretimet e tij shume te njeaneshe.
  Thjesht letra drejtuar FBI dhe ate qe mund ta lexojne , i nxjerrin konkluzjonet vete.
  ( a do rri dot lapsi pa e comentuar kete leter ? Nuk besoj. Nuk rrine dot keta pa i manipuluar lajmet sipas interesit te tyre )

 3. Dhe per cfare na intereson neve si shqiptare kjo saktesisht?!

  Apo thjesht per te na treguar cfare shteti i mrekullueshem jane SHBA-te ku drejtesia s’pyet as per zyrtar FBI-je e as per Presidente.

 4. Ik or te qifsha robt. Travestit rilindje! Tullumbacja fryhet cfryhet po u mor vesh qe ka plas muti e leku i madh sheshit. Ai qe hetonte Trumpin duke i thene Rusia Rusia Rusia dhe ky moterqiri jot Rama me rubla rubla rubla, dolen qe jane bythe e breke vete te kaperthyer me ruble e euro e dollare. Me miliona euro blihet cdo gje, Yuri Kim u be ministre e propagandes se Rilindjes dhe McGonigal u be rilinds saqe nuk la kok kar rilindje pa takuar, me Taulant Pall, me Safet Gic e me dreq.

  1. Harrove te thuash qe e bene edhe qytetar nderi te Tropojes

   Do i kene propzu qytetari nderi te tepelenes se Moz cigares po ka qene spiun dyleksh, se pranoi

   masanej qytetar nderi te librazhdit te Tualet palles, po e pa nga cepat e kokes ene tha: o none, çer objekti misterioz o ky re ?!

   Sot e ksaj ditese ka idene se ku bi tropoja, po varja, qytetaria ngelet…

   Te na e rruaje e majta neo-marksisto-globo-lgbtqifshin turinjt e tyre ishalla

 5. “Doktor, është problem i madh kur ne nje moshe te caktuar, ne te cilën te nevojiten bastunë te qendrueshem, rrethohesh nga imbecile te painformuar.

  Per te kuptuar dhe njohur se kush janë ortaket e Dorian Duçkes, e ke shume kollaj. Duhet te pyesësh kunatën tende, zonjën Vjollca Hoxha (gruaja e baxhanakut rahmet paste qe ti nuk e njihje).

  Pyete zonjen Vjollca, ku shkoi Dorian Duçka pasi ajo i trokiti per ndihme me rekomandimin e familjes tende.

  Ne cilin shtet partner dhe aleat ai nderhyri dhe i siguroi vizen zonjes Hoxha.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *