• |
ide | kryesore

Publikohet spoti i protestës së thirrur nga Berisha

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
SpotiPartia Demokratike ka publikuar sportin e protestës së 11 shkurtit të thirrur nga ish-kryeministri Berisha.

Sipas PD, protesta është thirrur për skandalin Rama –McGonigal, me moton e dyfishtë “Faktet dolën-Dorëheqja është detyrim” dhe “Pluralizimit i dalim Zot. Votës së lirë i dalim Zot”.

PD u bën thirrje qytetarëve tu bashkohen në këtë tubim. Protesta do të zhillohet në orën 12.00 para Kryeministrisë.8 Comments

        1. jP jorgos palikaris e di qe ske gjak shqiptari por ju tradhetar dhe Hajdut nu e rruajm ka”in do vjellni te gjithe leket do ju qime te katermbedhjetat juve ne demokratet do ju bejme njerez se ju keni mare rruge te gabuar ushqeni te huajt me para dhe me pidh per mbi jetes ne pushtet ne traditen komunist ishte I dergonit grate dhe vajzat Tek sekretari I byros kurse Tani I dergoni te carli ose Tek knuti ushqeni mee lek kimeten per te mbajtur ne pushtet nje drogaxhi kanibal kriminel dhe antikombetar( pjell kafshe)

  1. Çështja e Revolucionit nuk është një aspirtë por një problem i shtruar për zgjidhje.
    Para komunista me në krye Sali Sheqere Karaxhiç Vicidoli!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *