• |
ide | kryesore

I doli emri te “Aktivisti” i PS, kreu i KLP e mohon: Nuk e kam shkarkuar dhe as e kam përdorur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të funditKryetari i Këshillit të Lartë të Prokurorisë, Alfred Balla ka reaguar lidhur me citimin e emrit të tij në në ashtuquajturën listë të aktivistëve të Partisë Socialiste.

Në reagimin zyrtar, kreu i KLP-së shprehet se nuk e ka shkarkuar, parë dhe përdorur asnjëherë një aplikacionin për të cilin nuk e ka idenë se çfarë përfaqëson.

Balla shton se anëtarët e KLP-së, gëzojnë statusin e magjistratit dhe janë të depolitizuar e të departizuar dhe nuk ka sesi të shkelin ligjin të bëhen anëtarë apo aktivistë të një partie politike e kujtdo krahu qoftë, apo të merren me aktivitet politik gjatë mandatit.15 Comments

  1. Po vras mendjen:

   – i gjati qe i blen, lire
   apo
   – kta qe shiten, falas

   Kush eshte me i ndyre

   Vras mendjen

   Me ndihmoni po qe se e gjeni

  2. injorant i ndyre i sali non grades te hyri frika ty nga aktivisti se jeni msu te shpifni ju shpellaret e sali non grades

  1. Bushter haremi mavi..
   Duket se ka bere edhe buzet me silikon.
   Dava travestitesh te shepure te ramut gonorrese.
   Sekta perverse e bastardeve te kuq.

 1. Isha i dehur, me grabiten – thoshte Maliqi.
  I shkreti popull , nga kush pret drejtesi. Edhe ne kohe te Enverit drejtesia ka qene me e pavavrur. thoshin qe po kalove hetuesine beje pall ariu.
  Keta pervecse nuk mund te bejne drejtesi, duken edhe budallenj, dhe te peshtire e qesharak si krijesa….

  Duhet kontroll mbi ta…Kallavera i ka zgjedh kokerr me kokerr.

 2. Te keqen e mustaqeve, o mi pusetash…Aktiv1ist . Te shtysh apo te te shtyjne eshte ceshtja…Kjo i preukopon keta bandillet e drejtesise…

 3. Ketij tipit i kann ra ne qafe kot fare se qeka edhe cun i bukur..
  Ptu rrace e poshter…. Do bej drejtesi ky mut.

 4. del nji rrot-arit si gent progni qe e mban vedin per ekspert, hedh nji shashk per te terheku vemendjen nga situata, dhe u knaqen shqipot.

 5. Ka nje dore qe ditet e fundit po hedh lajme pafund ne treg, ca fake, ca gjysme te verteta dhe arsyeja se pse po behet kjo nuk eshte e veshtire per t’u kuptuar.

  1. Dukagjinas ti je ekspert i fushës apo patronazhist. Nëse je ekspert kundërshtoje në përballje e me fakte e jo më fjalë në erë se atëherë ngelesh patronazhist.

 6. O komentusa injorant o shares te ndyre o mstrat e sali non grades ja dukeni ju sa kulture keni jeni te gjith plera rrugaç injorant mashtrusa genjeshtar ju hyri frika juve o mostra se doni te keni vetem ju ato mediat qe e keni i pushtuar dhe aty ju vetem ca nuk shpifni

  dhe per ty o kazan shpifes o laps injorant ky aplikacjonin nuk vjedh te dhena e askujt po ky aplikacjon thot realitetin dhe jo si juve qe vetem genjeni shpifni sajoni historira trilloni hidhni bald nxini gjithçka

  po ju more surreter qe dini dhe shani ju duket vetja te zgjuar juve po a e keni par surratin tuaj ne pasqyre o injorant

  ju hyri frika juve mostrave nga aktivitetet se nuk po ju shkojin dot shpifjet qe beni neper portale

  dhe kush mendon keq per kete aplikacjon idjotet dhe berishjanet

  yyyyyyyyyy friksa keni frik nga realiteti dhe prandaji filloni te hidheni ne sulm kunder aktivisteve yyyyy turp tju vije njerez te ndyre pik sejoziteti nuk keni

  dhe ky aplikacjon po ju thyn hundet juve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *