• |
ide | kryesore

Durrës, gjendet pa shenja jete në banesë një 46-vjeçare

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksident në aksin rrugor Shkodër-Koplik, plagoset 33-vjeçariNjë 46-vjeçare me shtetësi ukrainase është gjetur e pajetë në banesën e saj në Durrës. Sipas uniformave blu, dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrore, pasi nuk janë vërejtur shenja dhune.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 10.02.2023, në lagjen nr. 13, Durrës, është gjetur në banesë, pa shenja jete dhe pa shenja dhune, shtetasja ukrainase N. Y., 46 vjeçe.

Paraprakisht dyshohet se 46-vjeçarja e ka humbur jetën nga shkaqe natyrale. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *