• |
ide | kryesore

Një ditë para protestës, ‘blindohet’ dera e Kryeministrisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
KryeministrisëMë pak se 24 orë nga nisja e protestës së njoftuar të mbahet të shtunën nga opozita, policia ka marrë masa për mbrojtjen e godinës së kryeministrisë.

Shihet se jashtë godinës së qeverisë po merren masa për sigurinë e saj. Këto masa merren sa herë zhvillohen protesta nga opozita. Masat merren në rast të ndonjë incidenti të mundshëm gjatë protestës.

Ditën e nesërme është njoftuar nga opozita protesta që do të nisë në orën 12:00.7 Comments

    1. U duhen ne fakt shtyllat me vaseline spiuneve qe do verdallisen per te bere listat kur eshte ne proteste. Pasi te mbararojne misionin, ja bejne dhe qejfin vetes sipas zakonit te ylbereve.

  1. mos u beni merak se dhe kjo proteste do deshtoje si te tjerat se vetem ca cecene i shkojne mbrapa dordolecit te vucidolit dhe nuk ua mban bytha te kruhen me policine

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *