• |
ide | kryesore

Vrasjet në Elbasan/ SPAK kërkon burg përjetë për Ardian Çapjan dhe Olsi Lekun

Arkiva, Lajme, Të fundit
SPAKProkuroria e Posaçme (SPAK) ka kërkuar dy burgime të përjetshme për vrasje e Gentian e Nezir Beqirin në gusht të vitit 2012 në Elbasan.

Përkatësisht, prokurori Behar Dibra kërkoi dënimin përjetë të Ardian Çapjas dhe Olsi Lekut. Ndërkohë, për Florenc Çapjan kërkoi 25 vite, për Ervis Bardhin bashkëpunëtor të drejtësisë, 6 vjet, për Klajdi Dekolin 20 vjet dhe për Etjen Canin 20 vjet.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *