• |
ide | kryesore

Lëvizje në Policinë e Shtetit, emërohen drejtor të tjerë në Gjirokastër dhe Elbasan

-Instant, Lajme, Të fundit


Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Muhamet Rrumbullaku ka firmosur lëvizje brenda uniformave blu. Ardian Çipa nga DVP Elbasan emërohet Drejtor i Policisë Vendore Gjirokastër. Ndërkaq Bledar Çeliku, nga Gjirokastra emërohet tek Drejtoria e Standarteve në Drejtori të Përgjithshme.

Në Elbasan vendoset drejtues Ilir Proda që më herët mbante postin e nëndrejtorit për Policinë Kriminale në këtë Drejtori. Në Dibër emërohet drejtues Lorenc Shehu.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *