• |
ide | kryesore

Identifikohet viktima në Don Bosko, banakierja e vrarë quhet Mimoza Paja

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Don policia


60-vjeçarja që punonte si banakiere në lokalin ku ndodhi atentati në Don Bosko quhet Mimoza Paja. Gruaja punonte banakiere në local dhe ka mbetur e vdekur nga breshëritë e armëve.

Mësohet se vrasësit kanë qenë me një motor dhe janë larguar me shpejtësi. Nga xhamat e thyer ka mbetur i plagosur edhe një fëmijë 5 vjeç.

Pesë personat që gjendeshin në lokal janë plagosur nga breshëritë e armëve.


3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *