• |
ide | kryesore

Plagosi me thikë bashkëshorten dhe më pas qëlloi edhe veten, arrestohet 42-vjeçari në Tepelenë

-Instant, Lajme, Të fundit


Është arrestuar nga policia 42-vjeçari Lulëzim Nanaj nga Tepelena, i cili ditën e djeshme plagosi me thikë bashkëshorten e tij dhe më pas qëlloi edhe veten e tij.

Ngjarja ndodhi në banesën e ciftit, pas një konflikti të castit. Të dy këta shtetas ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policise:

Tepelenë

Goditi bashkëshorten, me mjet prerës (thikë), dhe më pas dëmtoi veten, vihet në pranga 42-vjeçari.

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Tepelenë arrestuan në flagrancë shtetasin L. N., 42 vjeç, banues në Tepelenë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ditën e djeshme, dyshohet se pas një konflikti të çastit në banesë, në lagjen “Selam Musai”, Tepelenë, ka goditur me mjet prerës (thikë) bashkëshorten e tij, shtetasen F. N., 40 vjeçe dhe më pas ka dëmtuar dhe veten. Të dy këta shtetas ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Materialet në ngarkim të shtetasit L. N. i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprime të mëtejshme.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *