• |
ide | kryesore

Radhë të gjata për abone/ Këlliçi: Zgjidhja është autobusi falas (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
KëlliçiKandidati për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi ka denoncuar radhët e gjatë qytetarëve për abone. Në një status në Facebook Këlliçi shkruan se situata tregon se sa shumë rëndon transporti në xhepat e qytetarëve dhe se zgjidhja është autobusi falas.

Radhët e gjata sot në Tiranë për abone tregojnë se sa shumë rëndon transporti publik në xhepat e qytetarëve. Autobusi falas është zgjidhja që unë ofroj për të ulur koston e tyre të jetesës dhe do ta realizoj.

 5 Comments

  1. o kare ,ska lidhje rralla me abonete falas, shperndaje ne cdo pike abonense si karte telefonike edhe sdo kete rralle. Pse duhet limituar ne numer aboneja, ku ka vend ne bote qe limiton abonene, sa duhet a blehet, ne tabacchino e bjeja un ne Itali, tani ske as nevoj fare e ke digitale.

  2. Edhe ne kohen e xhaxhit Enver ishte bileta dhe aboneja me lek ,ky djathtoshi konservator do e boj falas.Autobuzat do bohen “tok e xanun” falas.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *