• |
ide | kryesore

Shembet muri mbrojtës i rrugës te “Uji i Ftohtë” në Vlorë, bllokohet qarkullimi i mjeteve

-Instant, Lajme, Të funditKëtë të premte është shembur muri mbrojtës në krah të rrugës kryesore në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë. Për pasojë rruga është bllokuar për disa orë. Ndërkohë tani ajo kalohet vetëm në njërën korsi.

Mësohet se muri ka rënë gjatë natës dhe rrezikon të shembet edhe pjesa tjetër. Situata mbetet e rrezikshme për makinat që qarkullojnë në zonë.2 Comments

  1. Shqipetaret kane paguar 40 milione Eur per fasaden e rames..Cimentifikimin e Ujit te ftohte, nje nga pjeset me te bukura te bregdetit shqipetar..Shqipetaret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *