• |
ide | kryesore

Pikante/ Rama heq apendicitin, nuk mungon ironia në rrjet

-Instant, Arkiva, Pikante
rama


Kryeministri Edi Rama e braktisi fushatën elektorale që sapo kishte nisur për shkak të një problemi shëndetësor. Në orët e para të mëngjesit ai u paraqit në Urgjencën e Kirurgjisë ku u diagnostikua me apendicit akut.

Për këtë mjekët vendosën të kryejnë një operacion dhe sipas asaj që raportohet, i pari qeverisë është mirë me shëndet. Dhe kjo ngjarje nuk ka mbetur pa u komentuar gjerësisht në rrjetet sociale. Nuk mungojnë edhe ironitë. Më poshtë vijnë disa nga më pikantet. /LAPSI.al


6 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *