• |
ide | kryesore

FOTO/ Neymar përsëri baba, Bruna Biancardi është shtatzënë: “Po të presim”

-Instant, Sport
Biancardi


Neymar do të bëhet sërish baba. Lajmin e lumtur e ka bërë të ditur vetë lojtari i PSG dhe e dashura e tij, Bruna Biancardi në Instagram. “Kemi ëndërruar jetën tënde, kemi planifikuar ardhjen tënde. E duke ditur që je aty për të plotësuar dashurinë tonë, na i bën ditët shumë më të lumtura”, thuhet në postimin e çiftit. “Do t’i bashkohesh një familjeje të bukur me një vëlla, gjyshër, halla dhe daja që tashmë të duan shumë. Eja së shpejti biri ynë, të presim”.

Lexo më tej: Neymar e propozimi “i pisët” për binjaket Alves: skandali i ri përfshin brazilianin e dëmtuar

Neymar Jr ka edhe një djalë tjetër, Davi Lucca, i cili tani është 11 vjeç. Djaloshi ka ardhur në jetë nga lidhja e brazilianit me ish-partneren Caroline Dantas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BRUNA BIANCARDI (@brunabiancardi)


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *