• |
ide | kryesore

Humb jetën një nga të plagosurit e aksidentit në Korçë, vetëm 16 vjeç

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksident, KorçëKa ndërruar jetë njëri nga personat e plagosur në aksidentin e rëndë të ndodhur pranë fshatit Çiflig, në Korçë.

Sipas të dhënave paraprake, aksidenti ka ndodhur si pasojë e shpejtësisë së lartë.

Dy personat të plagosur u dërguan në spital, por njëri prej tyre, një 16 vjeçar, i cili ishte pasagjer në makinë, ka humbur jetën.

Bëhet fjalë për adoleshentin e identifikuar si, Rei Sherifi.

Ndërkaq, personi tjetër që ishte shoferi ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit tragjik.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *