• |
ide | kryesore

Plas sherri mes të rinjve në Pogradec, plagoset në kokë 30-vjeçari

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
SarandëNjë i ri ka mbetur i plagosur në kokë pas një sherri për motive të dobëta. Ngjarja ndodhi në Pogradec.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se pas hekurave ra shtetasi me inicialet O. L., 21 vjeç, banues në Pogradec, pasi në lagjen nr. 1, Pogradec, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka dëmtuar në kokë, me një përforcues grushti, një 30-vjeçar.

Në vijim të veprimeve procedurale, gjatë kontrollit fizik dhe gjatë kontrollit në banesën e këtij shtetasi, iu gjet një thikë dhe një sasi e vogël më lëndë të dyshuar narkotike kanabis, të cilat u sekuestruan në cilësinë e provës materiale, së bashku me përforcuesin e grushtit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *