• |
ide | kryesore

Rama nis sot turin e falenderimeve nga kryeqendra e veriut

Lajme, Të funditKryeministri Edi Rama pritet të nis sot një tur falenderimi në të gjitha bashkitë ku PS fitoi më 14 maj.

Ashtu sic e kishte paralajmëruar, ky tur do të nis nga Shkodra, ku PS do ta drejtojë për herë të parë këtë bashki.

Një fitore historike e kanë cilësuar të majtën, atë në Shkodër ku Benet Beci mori një numër të konsiderueshëm votash në krahasim me rivalin e tij Bardh Spahia të “Bashkë Fitojmë”.

Rama pritet të jetë sot mbasdite në kryqendrën e veriut për të vijuar me turin e tij në bashkitë e tjera.34 Comments

 1. Kam nigjue që fëmijët e vegjël nuk shkojnë të flenë derisa prindërit i trembin, duke iu thënë: “Shko te shtrati, se po vjen mixha Salih”. Pra, nuk kanë nevojë t’iu përmendin gogolin, as ariun apo qenin, por vetëm emrin e atij që i bën zap të gjithë. E, kjo flet shumë për mue sepse tregon se edhe për brezin që po vjen në jetë do të mbahesh mend me siguri në Shqipëri.

  1. O kar verior, mqs se nuk e ke ndje që edvini e ka qi eriun , ndërsa ti mut meresh me pralla e folklor injorantësh ta gëzosh edvinin!

  2. Dukesh që je bastard as verior e as … nga mënyra se njëherë shprehesh në dialekt njëherë në gjuhën zyrtare jugore

 2. O te qifsha ropt ty dhe turit tend te karakurvllikut o pidhtopsh /
  Ti duhesh varur tek bolet e skenderbeut o kurv , ti po e shkaterron totalish t kete vend

 3. Po tek truri i shqiptarëve kush do investoje??Apo do vazhdojnë ta mbajnë te mpire me tallava dhe me varfëri totale. ..Deri ne 2025 do ikin dhe 100 mij te tjer

 4. Ina dhe Klea putana I ben elozhe Edvin mavijes per fitoren e papare me leket e deleve ! Ua dha leket deleve gjithandej Shqiperise: Tom pall Doshi,Ardian Cela,dhe gjithe robqirat e rilindjes dhe tani per 4 vjet do tua nxjeri nga hunda deleve! Isha ne Tirane per 10 dite para zgjedhjeve te 14 Majit : kudo degjoje te flitesh per nje urrejtje te papar per Lali fikun dhe Edvin mavijen ,me te shumtit ishin socialist ” 24karatsh” dhe ne fund fitojne te dy robqirat duke manipuluar, duke paguar per ti votuar ,duke ber Preston administrates publike,.Sondazhet e euronewz dhe Riport TV te Carlos I nxirrnin perpara ne sondazhet e tyre te blera nga mavijet ,po keta I thyen te gjitha sondazhet ,aqsa asnjera nga keto dy tv nuk flet me per sondazhe sepse e kishin parashikuar Shkodren me 2 pike perpara te djathten ,po na doli 22 pike perpara Benet Beci .! Si ka mundesi ?????????

  1. Të pergezojë kriminelat, hajdutët e Luizin që është njësoj si vetë Rama. Këta i dhanë fitoren si në Kolumbi, Venezuelë ,Rusi e Bjellorusi.

 5. Lideri qe ka merituar cdo mbeshtetje te popullit dhe ben shume mire qe tregon respeket dhe mirenjohje duke ju falenderuar

 6. Kush do ua fyente nënat e motrat kundërshtarëve politikë dhe cili do iu premtonte atyre nxirjen e fytyrës si këpuca dhe ngrirjen në buzë të buzëqeshjes së fitores së tyre të pamerituar, po të mos ishe ti?

  Po gazetarët dhe deputetët kundërshtarë kush do i zhdëpte në dru dhe rraste në burg aq lehtë dhe aq mirë e bukur sa ti?! Cili burrë shteti tjetër do të guxonte të digjte redaksi gazetash apo vriste protestues në bulevard, përveç teje?O Gimi ceceni i salihut hiqe karin nga bytha se ka 10 vjet qe ja u ka fut salihu,por ju cecenet nuk doni ta hiqni

 7. Populli do sallom popullor dhe ram disenjatori ja ka aritur qellimit, ckusur ka rama or opinionist te doktorit …..doktori u mundua i shkreti por ishte ne moshe dhe si mbajten gjunjet , ndersa ram palla hyyy xhixhi sallomin para mbrapa, fitoi kllasa puntore100% si n koh te dulles, nesje u zgjata kot ideja eshte sa me shume sallom popullit aq me i kenaqur eshte e tha dhe anglo saksoni ngjela, femra edhe gjate perdhunimit arin ne ekstaze ,pale se demtohet ,RRofte sallomi popullor me n kry ed pallen

 8. Shkoj dhe e beri organizimin ne nje teater qe nuk ze njerez as sa nje lagje; domosdo nuk mund te mbushte nje salle me te madhe apo shesh dhe kishte frike nga sharjet e popullit hihihi

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *