• |
ide | kryesore

Aksident i rëndë në Kosovë/ Kamioni përplas për vdeκje qytetarin

-Instant, Lajme, Të funditNjë aksident i rëndë ka ndodhur në Kosovë, në Lipjan. Një qyetar është përplasur nga një kamion. Personi ka ndërruar jetë në vend. Ai është lënë në rrugë për rreth 40 minuta, i mbuluar në gjak. Kjo erdhi për shkak se ambulanca ka mbërritur me vonesë.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit ndërsa mësohet se edhe policia ka mbërritur me vonesë në vendin e ngjarjes për të identifikuar viktimën dhe për të hetuar rrethanat e aksidentit rrugor.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *