• |
ide | kryesore

Luana Vjollca: Dy vite që mendoj për një film rreth jetës time

Arkiva


Luana Vjollca thotë se ka dy vite që po mendon të sjellë jetën dhe karrierën e saj në një film.

Moderatorja ka realizuar së fundmi një seri me pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj në Instagram, ku u ka dhënë atyre mundësinë ta pyesin rreth çështejve të ndryshme.

Dikush i ka shkruar: “Luana, kur do bësh ndonjë film për jetën tënde? Se si ka ecur rrugëtimi yt nga fillimi deri tani?”

Kësaj pyetjeje moderatorja i është përgjigjur duke shkruar: “Kam minimum dy vite që po mendoj të bëj diçka, por ende nuk ia kam gjetur fillin”.

Aktualisht Luana ndodhet në Australi ku po pushon para projektit të saj të ri. Shumë shpejt ajo do sjellë në televizionin Klan formatin shumë të njohur ndërkombëtar “Love Island”.


3 Comments

  1. nje vajze qe e nxjerr vet lekun e ka bere vet emrin e saj nuk i eshte dashur as ndihma e prinderve as motrave as te dashurit tamam femer e sukseshme jo si keto sharabajgat qe marrin fame nga lidhjet e dashurise bravo luana suksese pac gjithe jeten

  2. Kur tv, arti dhe kultura përfaqësohen nga modelet e injorancës që imponohen me botoks dhe mjaullima, aty gëlon talebanizmi…Dhe pastaj flitet për braktisje dhe shpopullim.. Pse cfar prisni

  3. Ahaha po cfare ka jeta jote! Po levizim me miliarda leke ne makine dhe s’duam ta dije askush se kush jemi! Ti ca ben, hap shalet ose mjaullin duke folur me hunde nga rimodelimi qe i ke bere! Jo vetem ti por jane nje tufe shurrash te TV qe na i sjellin zorret ne fyt me hundet e zena! Ik mos na hap barkun ..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *