• |
ide | kryesore

Olta Gixhari: Luizi do niste diçka me Jorin nëse Kiara nuk do rifutej

-Instant, F1, PaparazziDitën e djeshme u publikua pjesa e dytë e Post “Big Brother Vip” ku nuk munguan sulmet dhe aludimet midis ish banorëve. Por, një prej tyre që tërhoqi vëmendje, ishte deklarata e Olta Gixharit në lidhje me marrëdhënien midis Jorit dhe Luizit. Gjatë debatit, Olta u shpreh se Luizi ka patur një pëlqim për modelen dhe mund të niste diçka me të nëse Kiara nuk do rifutej në shtëpi.

Pjesë nga biseda gjatë Post “Big Brother”:

Luizi: Me Jorin kam pasur marrëdhënie shumë të mirë, deri në një moment që filloi t’i jepte pak gojës, edhe që po e frynte Maestro. Aty ma prishi qejfin. Unë i thashë çfarë të keqe pate nga unë që kur erdhe? Të afrova vetë, nuk më afrove ti. Të dhashë tutat.

Olta: Çudi që afrove Jorin të parën

Luizi: Të ndihmova për të të votuar për foton më të bukur

Olta: Jori kokrra e yllit, si mos ta afronte Jorin ai?!Jori ishte absolutisht më e bukura në shtëpi. Ai është tepër strategjik, përveçse i dhuronte trëndafila kur nuk ishte Kiara. Ky është një mister tjetër.

Luizi: Po pse e kap momentin e trëndafilit

Olta: Unë pashë në video që i dhurove një trëndafil

Kristi: Është e vërtetë që sa u rifut Kiara, u shkëput shumë me Jorin.

Olta: U shkëput direkt

Kristi: Në mënyrë të frikshme

Olta: Nëse nuk do të kishte rihyrë Kiara, ai do të vazhdonte diçka me Jorin. Ai e kishte vërtetë qejf Jorin.  E zgjoje çdo mëngjes. Nuk rrije dot pa të. E kapje për qafe, bëje xhiro rreth pishinës. Ti fillove të krijosh një marrëdhënie goxha të afërt me Jorin./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *