• |
ide | kryesore

Adriatik Lapaj në timon, makina i shpërthen në flakë

Arkiva, Të fundit
Merr flakë makina në Vlorë


Emri i aktivisteit Ardiatik Lapaj është bërë pjesë e kronikës së zezë. Ndërsa ai po udhëtonte në rrugën “Kuvajt” në kryeqytet me makinën personale mjeti i tij shpërtheu në flakë. Sipas njoftimit paraprak të policisë nuk dyshohet për ndonjë gjë të qëllimshme por po privilegjohet pista e një defekti në mjet. Lapaj shpalli pak ditë më parë në emisionin Zonë e Lirë se ai po bëhej gati të niste një lëvizje politike. Ai sapo ishte kthyer nga një stazh i gjatë në SHBA me mbështetje të ambasadës amerikane.

©Lapsi.al

 

 


3 Comments

  1. Çim Peka sulmon Blendi Fevziun: O idiot, çfarë i ke këto budallëqe që nxjerr nga goja?Kur te dale salihu tani e te thote veper kriminale e rames dhe me vone te gjithe shpellkaret komentues te lapsit do fillojne te masturbohen me njeri tjetrin

  2. Tik Llapa do kete pasur ndonje makine me bateri qe i kane dhene Ameriqenet qe ju “qan zemra” per ambjentin, dhe bateria e ka shkrumbuar makinen. Mire qe ka dale jashte se te kishte pasur noj Tesla do kishte shku per lesh se as dyert si hap dot.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *