• |
ide | kryesore

Monitorimi i zgjedhjeve vendore, Audrey Glover takim me Ramën në selinë e PS-së

Lajme, Të funditShefja e Misionit të Vëzhguesve të OSBE-ODIHR për zgjedhjet vendore të 14 Majit, Audrey Glover ka shkuar në selinë e Partisë Socialiste, për të takuar kryeministrin Edi Rama. Mësohet se takimi do të ketë në fokus konstatimet e ODIHR gjatë monitorimit të zgjedhjeve të 14 majit.

Më herët, Glover është takuar edhe me përfaqësues të tjerë politik edhe me kreun e KQZ, Ilirjan Celibashi.

Në zgjedhjet lokale që u mbajtën më 14 maj, PS mori shumicën e bashkive në vend, konkretisht 53, koalicioni “Bashkë Fitojmë” 7 dhe Mega 1 bashki.32 Comments

  1. ti e paske vene emrin ylli, sic bejne rendom sufllaqexhinte e ridhjerjes, por duket qe je i shuar qe ne nisje. Ik qiu se te ben me mire dhe miracomando, me gjithe familjen …..

 1. Fitorja e partise socilaiste ka treguar edhe njehere qe qytetaret mbeshtesin partine e cila ka punuar dhe nuk ka mashtruar

 2. Nje fitore e madhe dhe shume e merituar nga partia socialiste populli vendosi se kush punon dhe kush jo vendosi ndryshimin jo te ngeli mbrapa ne kohe

 3. Partia socialiste ka sjellur ndryshimet ne Shqiperi ndryshime qe asnje parti tjeter si ka bere ndonjeher populli votoj te eci perpara dhe me vota masive per tu vlersuar👏👏👏

  1. O loqe a e di ti sa parti jane ne shqiperi… ??? 121 parti ke ne shqiperi… dhe sa te tilla bejne aleanca …. dhe sa te tilla e kane dhjere kete popull duke filluar nga partia qe te do ty.. .se ti do vetem gungen or loqe

 4. Po Kleçka, vemjet dhe zorreshpuarit zgjodhen partine qe ja u punon nga mengjes ine darke familjen, kryesisht tuajen se tonen e kemi rujt me dinjitet. Ju, familja juaj dhe banda qe shkerdhen familjen tuaj jeni ne rregull. Mos e dhente perendia te afrohen ke ne ……… do ja ndjesh kengen……..

 5. O kar me nyje socialistet i voton vetem fshataresia kooperativiste qe ka zbritur ne qytet…… i pate fshatrat si jane … te mbaruar… . Ke vene dhe emer pjerdhendimor ….

 6. Kjo gjyshja eshte akoma ne shqiperi ????? Dikush ti thote kesaj se te rinjte QE JA NGULIN MIRE DERI NE FYT, jane larguar jashte fale ketij qirje karominister qe takon kjo.
  Jepini nga ana ime nje banane te kalbur se nuk e mban …. ah se desh harrova cojini dhe nje pampers se lines nuk i bejne pune…… ju kane tha burmat….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *