• |
ide | kryesore

Bie zjarr në Vlorë, flakët përfshijnë vendin e shenjtë të njohur si Kuzum Baba

-Instant, Lajme, Të funditVendi i shenjtë i njohur si Kuzum Baba në Vlorë është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë disa metra më poshtë vendit të shenjtë.

Zjarrëfikësit kanë mbërritur menjëherë në vendodhje. Mësohet se po punohet për të shuar flakët. Ende nuk dihet shkaku i rënies së zjarrit, por mendohet se është i qëllimshëm.1 Comment

  1. Tirania e burrecëve të Tiranës
    Të gjithë ju, mjerisht më së shumti burra, që përmendni emrin tim me shkujdesje të plotë nēpër studiot televizive apo kamaret e ekraneve ulur mbi luksin e shtëpive tuaja, me bulçitë të fryra nga nginjja e ndërkeqja politike që ju ka zënë, me krahēt e hapur e të kreshpëruar e nënsqetulla që ju mbajnë erë edhe nga ekrani e që jeni të merakosur shumë për fatin e Partisë Demokratike,digjet aty ku shkelzeni i salihut me oligarket e salihut do ndertojne vila per shitje dhe kane paguar fshataret shpellkare per te djegur kodrat

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *