• |
ide | kryesore

Detaje nga operacioni i SPAK/ Mes të arrestuave ish-shoferi i Ardi Veliut, së bashku me gruan

Lajme, Të fundit
spakZbardhen detaje të reja nga operacioni i SPAK, që ka goditur një grup kriminal, që merrej me kontrabandën e mallrave dhe pastrimin e parave.

Në total janë lëshuar 12 urdhër-arreste. I përfshirë në këtë veprimtari është edhe ish-shoferi i ish drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit Ardi Veliu, shtetasi Sokol Idrizaj. Ky i fundit është arrestuar bashkë me bashkëshorten e tij.

Idrizaj së bashku me gruan dyshohet se sillte sende të vjedhura nga jashtë vendit.

Mes të arrestuarve dhe 2 policë nga porti i Durrësit, ku dyshohet se janë futur këto sende kondrabandë, që kapin vlerën e mijëra eurove.

Operacioni i SPAK është në vijim, teksa vijon ekzekutimi i masave.7 Comments

  1. Pa gjykates mbetem, po vazhduam keshtu do mbetemi edhe pa police. Se ketu eshte qelbur peshku nga koka, veshtire se gjen ndonje te paster

    1. Dhe ky I gjati pretendon SE mund ta rregulloj situaten e serbve ne veri te Kosoves.!o I pa karakter dhe trathtar edhe lopa e kupton SE ti je nje vij me vuqiq ,duke u mbeshtet ne bashkesin nderkomtaret …Mendoj SE te gjitha keto manevra I bon per ta shpetuar vetem dhe qeverin qe ai drejton,te gjithe sekti ps Jon hajdut me letra te lindur…

  2. Dhe ky I gjati pretendon SE mund ta rregulloj situaten e serbve ne veri te Kosoves.!o I pa karakter dhe trathtar edhe lopa e kupton SE ti je nje vij me vuqiq ,duke u mbeshtet ne bashkesin nderkomtaret …Mendoj SE te gjitha keto manevra I bon per ta shpetuar vetem dhe qeverin qe ai drejton,te gjithe sekti ps Jon hajdut me letra te lindur…

  3. Ky nuk eshte lajm, do ishte lajm nese nje polic ose qeveritar nuk do vidhte.
    Kriteri kryesor per te punuar ne kete shtet eshte te jesh hajdut dhe patronazhist.

  4. Arsyeja pse nuk ndjen, kur i thonë se po dëmton Kosovën, është e thjeshtë. Kosova nuk është territori që ai duhet të shpëtojë, por është territori ku ai ka vendosur të vritet për tu shpallur martir.

    Kohët e fundit ai nuk po duron më. Duke menduar pa pushim për ditën e martirizimit të tij, ai po ngutet dhe po i lutet të gjithëve ta vrasin me rradhë ose njëkoësisht, serbëve, shqiptarëve, kosovarëve, evropianëve, rusëve dhe amerikanëve.E cfare lidhje ka ky veliu me kete shpellkarin e salihut qe i spiunonte cdo gje salihut

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *