• |
ide | kryesore

E rëndë në SHBA/ Shqiptari vret gruan dhe më pas veten (EMRAT)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
shbaNjë ngjarje e rëndë raportohet nga mediat amerikane. Një krim i dyfishtë ka ndodhur në Huntertown të Indiana të SHBA, ku 49-vjeçari shqiptar, Arben Gllafce dhe bashkëshortja e tij 48-vjeçar Arjana janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre.

Sipas hetuesve 49-vjeçari ka vrarë gruan e tij me armë dhe më pas është vetëvrarë. Policia mori një telefonatë nga një dëshmitar dhe kur shkoi në vendngjarje gjeti dy trupat e pajetë të çiftit.

Çifti i shqiptarëve kishin dy djem, nga të cilët njëri 24 vjeç dhe një tjetër në moshë minorene autik. Të afërmit e Arjanës në SHBA bëjnë apel për ndihmë në rrjetet sociale për të ndihmuar fëmijët. Janë të paqarta rrethanat dhe motivet e krimit.

Lajmi po përditësohet…

©LAPSI.al2 Comments

  1. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist Kindle Edition
    by A B Jamieson (Author)

  2. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
    by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *