• |
ide | kryesore

2 Comments

  1. gjici e meriton burgun jo per ate cfare beri se dihet se cfare behet ne zyrat e shtetit por per fodullekun dhe pordhet qe ka dhe fetyren e ndyt qe ka.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *