• |
ide | kryesore

Video/ Gjesti i çuditshëm i drejtuesit të Inter: Thuram kishte në qafë një shall, ai ja hoqi menjëherë

-Instant, Sport, Video
ThuramSiç dihet, Marcus Thuram është lojtari i ri i Inter. I ardhur me parametër zero, francezi ka nënshkruajë një kontratë gjashtë milionë euro në sezon për pesë vjet. Mëngjesin e sotëm sulmuesi mbërriti në Milano dhe përfundoi me sukses vizitat mjekësore në klinikën Humanitas në Rozzano. Pastaj ai kreu edhe pjesën tjetër të kontrolleve në Coni. Pikërisht në fund të raundit të dytë të vizitave, ndodhi një episod interesant që lidhet me vullnetin e hekurt të klubit zikaltër.

SHALLI ZIKALTËR I DHURUAR

Pas vizitave në Coni, Thuram doli për disa sekonda, aq sa për një përshëndetje të përgjithshme. Kështu, ndonjë selfie autograf, para se një tifoz i Inter të afrohej duke i vendosur një shall zikaltër në qafë. Pikërisht aty ndodhi edhe gjesti befasues.

Lexo më tej:Marcus Thuram në Milano për vizitat mjekësore e firmën: te Inter do të fitojë 6 milionë euro në vit

GJESTI I DREJTUESIT TË INTER

Një gjest i bukur, megjithatë, i mbytur menjëherë. Shalli u hoq menjëherë nga qafa e lojtarit, me sa duket nga një anëtar i stafit të zikaltërve. Arsyeja? Inter dëshiron që fotot e para të blerjes së re me fanella, shalle apo sende të tjera, të bëhen direkt nga klubi me merketingun zyrtar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *