• |
ide | kryesore

Vrasje e dyfishtë në Dukagjin, babë e bir ekzekutohen në pritë

Arkiva, Lajme, Të funditVrasje e dyfishtë në Dukagjin. Babë e bir, Gjok Gurra dhe Eduart Gurra janë vrarë në fshatin Bruçaj. Disa persona u kishin djegur shtëpinë natën e kaluar dhe dy viktimat kishin shkuar për të parë shtëpinë e djegur kur janë ekzekutuar.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *