• |
ide | kryesore

Aksident i trefishtë në aksin rrugor Lezhë-Laç, bllokohet trafiku

Lajme, Të funditNjë aksident i trefishtë ka ndodhur mëngjesin e sotme në superstradë Lezhë-Milot. Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, e si pasojë janë lënduar dy persona. Ata janë dërguar për kontroll në spitalin e Lezhës. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.

Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik në këtë aks rrugor.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *