• |
ide | kryesore

Gramsh/ Sherr për një vendparkim, dy të lënduar

Lajme, Të fundit
posteVendparkimi i një makine është bërë shkak për një sherr të nisur mes dy grupeve mbrëmjen e djeshme në qytetin e Gramshit.

Ngjarja u shënua në lagjen e pazarit. Gjatë konfliktit  me grushte e sende të forta janë dëmtuar lehtë fizikisht shtetasit e identifikuar me inicialet V. K., 40 vjeç dhe E. O., 35.

Shërbimet e policisë kanë ndërhyrë menjeherë dhe kanë shoqëruar në komisariat të dy palët e përfshira në konflikt për veprime të mëtejshme.2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *