• |
ide | kryesore

Audio-përgjimi/ Djali i drejtorit të PS-së dhunon një vajzë në Berat

Arkiva, Lajme, Të fundit


Sali Berisha ka publikuar një audio-përgjim, marrë nga JOQ, që sipas tij dëshmon se si është dhunuar një vajzë bashkë me të ëmën e saj në Berat nga djali i një drejtori të PS-së, që rezulton të jetë i paprekshëm nga policia.

Në audio dëgjohen disa gra që bisedojnë, por më pas vjen një djalë që nis t’i shajë ndërsa ka qëlluar me shuplakë një prej tyre.

“Djali është i Koçi Ngofias, drejtor i konvikteve në Berat dhe eksponent i PS-së, ndërsa e ëma punon në këshillin e qarkut, policia nuk reagon se janë eksponentë të rilindjes”, shkruhet në denoncimin e postuar në Facebook nga Berisha.

Postimi i plotë:

Ja si dhunon vajzën dhe nënën e saj djali i drejtorit! Policia e mbron!

📩 Lexoni mesazhin dhe dëgjoni regjistrimin e ngjarjes! #sb

Doktor, djali i drejtorit të konvikteve në Berat dhunon një vajzë dhe të ëmën.

Djali është i Koçi Ngofias, drejtor i konvikteve në Berat dhe eksponent i PS, ndërsa e ëma punon në Këshillin e Qarkut.

Policia nuk reagon se janë eksponentë të rilindjes. Policia është me banditët rilindas.


8 Comments

  1. asgje smerret vesh-vari karin, merruni me milingona nderkohe qe Tom D po i qi robt betonit neper Tirane nga Zogu Zi deri te Fresku- trushplarje per sehirxhije thotë:

   asgje smerret vesh-vari karin, merruni me milingona nderkohe qe Toma po i qi robt betonit neper Tirane nga Zogu Zi deri te Fresku- trushplarje per sehirxhije

 1. E si mos të ishte bir rilindas.Atyre ju duket vetja të plotëfuqishëm si dikur baballarët e gjyshërit e tyre në 1944.Te njëjtën gjë bënin dhe ata. Rrëmbenin vajzat me të bukura dhe i detyronin të martoheshin me zor. Madje godisnin dhe në familjet e shtresave të pasura ose intelektuale.

 2. “ai qe te rreh te do”

  – populli –

  ky poplli qe u cu per dritan priftin, ($700 000 qe ne fakt nuk nderruan dore)

  $700 000 tani kta i lejne bakshish kur shkojne me honger ke peshku gjergj luca

  po nejse, se ashtu esht i muhabet

 3. Një ish-bashkëpunëtor i SHIK-ut me paranoja nga zanati në të kaluarën, Gazmir Spahija, përgjon “elementët e dyshimtë”.

  Nga bisedat infantile që lëshon lart e poshtë tashmë, mendoj se pjesë e “elementit të dyshimtë” mund të kem qenë edhe unë. Sikurse mund të jenë edhe plot kolegë të tjerë aty.O salih karaxhic berisha merresh me nje djale drejtori te vockel,por nuk ke thene asnje fjale per kryeredaktorin e tv tend syri qe qimi dhe spahija e kane pushuar nga puna duke i marre me dhune kompjutrin e te tjera materiale

  1. Djali i nje drejtori te vockel ne nje qytet te vockel qe ne bythen e te paemrerit te ores 17.52 behet i madh, po pse mor ripjells çinat e drejtorave te veckel ne qytetet e veckela kane te drejt te rrahin vajzat dhe grate .Po coja nenen motren maman ta rrahi ky djali i drejtorit te vockel pastaj kthej dhe sumen ta rrahi mire, yt rrace e qelbur🤮🤮🤮

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *