• |
ide | kryesore

Emrat/ Mbushnin me drogë lokalet në plazhet e jugut, në pranga dy persona

Lajme, Të fundit


Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Himarës pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale.

Sipas policisë në kuadër të dy operacioneve të koduara “Dhërmiu” dhe “Potami” është bërë i mundur ndalimi i personave, Ardja Duka dhe Zija Haka, njëri nga të cilët ishte me precedent të theksuar kriminal, në disa fusha.

Të dy këta persona akuzohen se shisnin lëndë narkotike pushuesve në baret e lokalet e disa plazheve në jug të vendit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *