• |
ide | kryesore

Operacioni ndërkombëtar i drogës, policia: Trafikantët i vunë flakën velierës, 6 të arrestuar

Lajme, Të funditZëvendës drejtori i Përgjithshëm i policisë së Shtetit, Sokol Bizhga theksoi se janë sekuestruar 23 kilogramë lëndë narkotike pranë vendit ku është djegur veliera që vinte nga Mali i Zi.

Janë sekuestruar gjithashtu 45 mijë euro si edhe dy armë zjarri. Janë shoqëruar në polici disa persona ndërsa deri më tani janë arrestuar 6 prej tyre.

Sipas zv.drejtorit të policisë Sokol Bizhga, operacioni nisi në orën 22:00 të mbrëmjes së 14 gushtit dhe u përmbyll pasditen e djeshme në orën 18:00.4 Comments

 1. Narkopolicia barkderrash e narkoneurotikut nga shpella e surrelit thotë:

  Keto bushtrrat e bizhges jane kordinues te krejte trafiqeve…
  Thjesht kur vjen dea detyrohen te kapin ndonje mjeran sa per sy e faqe…
  Bushter narkoshtet.

 2. Ajo qe njerezit nuk po kuptojne, prej halleve qe u ka krijuar ky PLEHRE KAR-O-MINISTER !!!

  Policia e zhytur ne KRIM, LLUM, KORRUPSION, TRAFIK, VRASJE TE ORGANIZUARA….

  USHTRIA E DHJERE DERI NE QELIZE………….

  QEVERIA GJYSMAKE, PER SHKAK SE GJYSMA JANE NEN HETIM E GJYSMA PRESIN FLETE THIRRJET NGA SPAK…..

  OPOZITEN E KANE SHKERDHY.. .E KANE NDARE 700 COPASH… E MBETURA FLEN GJUME…..

  Keto qe shkruajta jane te teperta, sepse i lexon çdo dite ne lajme, sidomos zorreçpumit e ridhjerjes dhe me te zgjeruara akoma me koment dhe kronike.

  PYETJE NGA SALLA:

  1. A KEMI SHTET ??
  2. A KEMI QEVERI ??

 3. Sukses i madh !
  Kapen 23 kg canabis !
  Ore, po haruam qe kokaine eshte kapur dhjetra tone dhe gezohemi per nje aksion ku perfshihen tre shtete dhe kapet 23 kg canabis.
  PS. Sa kg ishte canabisi i mbjellur ne repartin special te NATO-s ne Zall Herr?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *