• |
ide | kryesore

Foto/ Aksident te Diga e Liqenit, zhduket drejtuesi i mjetit

Lajme, Të funditNjë aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm te Diga e Liqenit Artificial.

Aksidenti mësohet se ndodhi rreth orës 05:00 të mëngjesit, kur një mjet tip BMW X6 është futur tek diga e liqenit artificial dhe është përplasur më pas me murin rrethues.

Makinë e tipit “X6” po udhëtonte në “Rrugën e Kosovarëve”, ka dalë nga rruga duke fluturuar nga barrierat dhe ka përfunduar në digën e Liqenit të Tiranës.

 

 

 2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *