• |
ide | kryesore

Shpejtësi e çmendur/ Shikoni filmimin si përfundoi BMW X6 mbi digën e liqenit

Arkiva, Lajme, Të fundit
video diga e liqenit, AksidentiRreth orës 05:00 të mëngjesit mjeti i tipit BMW X6 ka qenë duke lëvizur me shpejtësi skëterrë, deri 250 km/orë në “Rrugën e Kosovarëve” dhe është ngjitur në digën e liqenit artificial duke u përplasur me murin.

Policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit, i cili është larguar menjëherë nga vendngjarja. Ai është një 26-vjeçar nga Durrësi i cili është shpallur në kërkim.

Kryetari i bashkisë Tiranë Erion Veliaj ka publikuar videon e aksidentit të ndodhur mëngjesin e së hënës në zonë e Liqenit Artificial. Shikoni videon më poshtë:5 Comments

 1. ‘Foltorja’ nis hapjen e gropës pas “Teatrit”, lëvizja “Bashkë” thirrje për protesta dhe për ta ndaluar,Klani mafioz Trusti i geshtenjave duhet te arrestohen e te burgosen,i pari salih karaxhic berisha si kapo e ketij klani kriminal.Kete e nxorri erioni o gazekaret e lapsit

 2. Per mburrje e ka pubikuar lal zdromsi videon, apo e ka financuar bashkia per ta lene te diga si autobuzin e unazes mbi lane per atraksion. Ne vend te ndihen pergjegjes per sigurine dalin e na hedhin video tik toku

 3. Chunaket e ministreshave te ramut gonorrese i bejne keto aventura….
  Para dhe drogje partie ka me shumice.
  Pusht popull qe u shet voten dhe keta te bejne gropen.
  Skeni pare gje akoma.

 4. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist Kindle Edition
  by A B Jamieson (Author)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *