• |
ide | kryesore

Zjarr masiv në Laç (VIDEO)

Arkiva, Lajme, Të funditNjë zjarr i përmasave të mëdha ka rënë në kurrorën e gjelber të qytetit të Laçit, pranë rrugës që të çon në kishën e Shna Ndout.

Zjarri eshte perhapur ne nje siperfaqe te madhe, duke vene ne rrezik zonen e banuar. Ne terren ndodhen forcat zjarrfikese dhe emergjancat civile, ndersa pritet te kerkohet nderhyrje nga ajri.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *