• |
ide | kryesore

Reshje të dendura shiu në Vlorë, rrëshqitje dherash dhe probleme në disa plazhe

Lajme, Të fundit


Në orët e fundit Vlora është përfshirë nga reshje me intensitet të lartë duke krijuar një sërë problemesh. Në zonën e Lungomares për shkak të reshjeve dhe erës së fortë ka patur dëmtime në shezlonge, ndërsa në hapësirat e tjera në plazhe ka pasur probleme të vogla.

Mësohet se për shkak  të reshjeve ka patur rrëshqitje dherash në rrugën e lagje 10 korrik, aty ku punohet për normalizimin e situatës për të mos patur probleme në lëvizjen e makinave.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *