• |
ide | kryesore

Bardhi: Mos u çudisni kur Basha të vetëshpallet mbret i Anglisë

Lajme, Të funditPasi përfundoi Kuvendi, Gazment Bardhi ka komentuar me ironi vendimin e Kuvendit Kombëtar për të vendosur Lulzim Bashën kreun e grupit.

Bardhi tha “mos u çudisni kur të dalë e të shpallet mbret i Anglisë”.

“Kreu i grupi zgjidhet nga deputetët. Deri ditën që do kem shumicën do jem kreu i grupit, e kam marrë si përgjegjësi në një moment të vështirë. Ripërsëris apelin, që nëse Basha ka ambicie për tu bërë kryetar i grupit, në këtë moment i duhet të sigurojë vetëm 18 vota, vota e 19 do jetë e Gazment Bardhit. Po e deklaroj publikisht. Kaq borxh ja kam për hir të bashkëpunimit”, tha Bardhi.9 Comments

  1. Basha per aftesite e tij te spikatura meriton te behet mbret i Madakaskarit, drejtues i Karaibeve

    pergjegjes i Karavastase, kyetar i Kurveleshit, brigadier i Karabrunit dhe keshilltar i Kardhiqit

  2. Mjerë Amerika, Britania e Madhe dhe gjithë Perëndimi, tani që Gaz Bardhi dhe çeta e tij pa parti u futun në bunkerin e Berishës në luftën “epike” kundër tyre!Larva komuniste salih ka leshuar larvat e vogla neper media qe i paguan vete me milionat e 64 katshit ne qender

  3. Qorro e sim ca mrroklle eshte basha. Po ti der dje thoje qe berisha eshte fatkeqesia e partise demokratike. Sot e drodhe. Pu ca kurvash ka ky vend 🤦‍♂️

    1. Po pse ata qe i shkojn Rames nga pas? Apo Sali non-grates? Cfar jan keta? Jan keta pa jan ata, se pa keta sdo ishin as ata.

  4. Hahaha, e drodhe si burr kurv qe je. Ku shkoi non-grata qe ishte problemi kryesor qe te mbante larg Berishes? Ja hoqen njollen dhe ndryshove mendim, apo u njofte me dokumenta konfidencial, na u shpifen laviret politike qe ngelen duke lepir cfar kan peshtyr.

  5. Ik se na hape barkun, ju jeni te gjith per te shku ne shpi, jeni te gjith bythqima individualist qe e shkaterruat ate parti. Ngelet duke akuzuar njeri tjetrin si bashkepuntor te Rames, nderkoh qe me veprimet dhe mosveprimet tuaja jeni kthyer te gjith ne bashkepuntor madje sherbetor te Rames. Cfar jan me “B” ne PD duhet te hapin krahun (“Basha”, “Berisha”, “Bardhi”). Paskeni qen te gjith individualista te felliqur. PD duhet te ishte mbi individin e jo te shkaterrohej nga tre individ.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *