• |
ide | kryesore

Kapet me drogë 22-vjeçari në Spanjë

Arkiva, Lajme, Të fundit
Spanjë


Një 22-vjeçar shqiptar është arrestuar në Spanjë pasi akuzohet për trafik droge. Arrestimi ka ndodhur pasditen e 31 gushtit në qytetin e Armillas.

Mediat e huaja shkruajnë se i riu shqiptar ka qenë në vëmendjen e autoriteteve spanjolle dhe se ngjatë kontrollit fizik, policia gjeti dhe sekuestroi 1.8 kg marijuane në bagazhin e automjetit të tij dhe 4602 euro brenda makinës.

Që prej datës 31 gusht, 22-vjeçari ndodhet në paraburgim, në pritje të masës së sigurisë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *